Penzion U Pelejovych

ubytovanie Nova Rise
 

*** Penzion U Pelejovych / ubytovanie Nova Rise

Penzion Nova Rise U Pelejovych
Penzión U Pelejových v Novej Ríši sa nachádza neďaleko Telča, ktorý vznikol po kompletnej rekonštrukcii bývalej stodoly a dnes ponúka pokojné ubytovanie. V penzióne U Pelejových v Novej Ríši nájdu pohodlie rodiny s deťmi, turisti, milovníci prírody, aktívneho trávenia voľného času, ale aj jedinci túžiaci po pokoji alebo vôňu lesa.

Penzión U Pelejových v Novej Ríši ubytovanie
Rodinný penzión U Pelejových v Novej Ríši ponúka ubytovanie v štyroch nových, kompletne vybavených izbách, ku ktorým patrí aj sociálne zázemie (WC, umývadlo, sprchovací kút alebo vaňa), lôžkoviny a uteráky sú pri Vašom ubytovanie samozrejmosťou. Izby penziónu U Pelejových v Novej Ríši má pre každú izbu svoj názov, ako Kapsula, Kvietok, Kořínek a Bavlnka.

Penzion U Pelejových ubytovanie v Novej Ríši služby
Súčasťou penziónu U Pelejových v Novej Ríši je aj spoločenská miestnosť s požičovňou bicyklov. Majitelia penziónu U Pelejových v Novej Ríši Vám ochotne poradia s tipy na výlety. Na penzióne nechýba ani knižnica, iformační materiály o okolie, mapy a spoločenské hry.

Ubytovanie v Novej Ríši penzión U Pelejových gastronómia
V obci sú k dispozícii tri predajne potravín, dve reštaurácie, autobusové spojenie a veľa krásnych miest pre výlety pešo i na bicykli. Vo společeské miestnosti sa nachádza vybavená kuchynka, ktorá Vám umožní variť podľa Vaších predstáv.

Ubytovanie U Pelejových penzión v Novej Ríši okolí
V okolí penziónu U Pelejových v Novej Ríši stojí za zmienku Jihlava. Mesto Jihlava sa nachádza v centrálnej časti Českej republiky. Je umiestnené v jednej z najkrajších turistických oblastí Českej republiky. Patrí medzi historicky najcennejšie mesta Slovenskej republiky a je najstarším horným mestom českých krajín. V dnešnej dobe je Jihlava administratívnym, obchodným, priemyselným a kultúrnym centrom kraja Vysočina. Historické jadro mesta ponúka množstvo zachovaných pamiatok akými sú napr opevnenie mesta s Bránou Matky Božej, fontány, morový stĺp, niekoľko kostolov v čele s kostolom sv. Jakuba Väčšieho a jeho vyhliadkovou vežou či nespočet starobylých meštianskych domov. Neobvyklý zážitok prinesie návšteva jihlavského podzemí, po prehliadke môže nasledovať návšteva vyhliadkovej veže kostola prinášajúce úplne opačný zážitok. Navštíviť môžete miestnej ZOO a záujemcov o históriu iste navštívi Múzeum
Odporúčajte tyto stránky: